O NAS

Witamy!

Wegetariańska kuchnia jest naszą pasją od ponad 15 lat. Nasza oferta jest dopracowana z ogromną starannością. Duża część naszych produktów jest bezglutenowa oraz bezlaktozowa. Nie używamy: mięsa, ryb, jajek oraz składników pochodzenia zwierzęcego (żelatyna, barwniki, etc.). Nie stosujemy również: konserwantów, wzmacniaczy smaku, sztucznych barwników i aromatów.

Wiele dań zaczerpniętych i zainspirowanych jest odbytymi przez nas podróżami. W kuchni i w życiu wyznajemy zasadę, że dobre życie zaczyna się od dobrego jedzenia. Naszą specjalnością jest pieczywo na zakwasie oraz kuchnia indyjska. Na co dzień gotujemy dla naszych Klientów oraz prowadzimy warsztaty i pokazy gotowania.

img_2449

Bogusław Tomczyk – z wykształcenia informatyk, z zamiłowania kucharz. Smakosz, pasjonat kuchni indyjskiej i włoskiej. Związany czynnie z kuchnią od 2006 r., gotując m.in. w Fundacji DarMa oraz na eventach organizowanych przez Instytut Studiów Azjatyckich. Lubi  eksperymentować  i  tworzyć  autorskie  receptury. Do   gotowania   zawsze podchodzi z pasją i pełnym zaangażowaniem. Koordynator projektu „Kuchnie Azji”, w Instytucie Studiów Azjatyckich.
Anna Lachowicz-Tomczyk – z wykształcenia antropolożka, doktorantka Uniwersytetu Wrocławskiego. Współzałożycielka i dyrektor Instytutu Studiów Azjatyckich. Współorganizatorka cyklicznej wystawy Nieznane Oblicza Hinduizmu, która doczekała się już 8 edycji. Pasjonatka podróży, natury, sztuki i dobrego jedzenia.

Jakie usługi oferujemy?
– okazjonalny katering wegetariański/ wegański/ bezglutenowy (obsługa imprez  firmowych i prywatnych, np. wesela, komunie, imprezy integracyjne),
– obsługa firm,
– obsługa wyjazdowa,
– dania okolicznościowe (świąteczne, urodzinowe, specjalne zamówienia),
– warsztaty gotowania, pokazy.

W naszej ofercie katering w wersji wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej na konferencje, bankiety, szkolenia, festiwale kulturalne, koncerty muzyczne (również plenerowe), imprezy okolicznościowe i rodzinne, specjalne zamówienia. Oferujemy dania i przekąski słone, jak również słodkości. Gwarantujemy zdrowe i świeże produkty, przygotowane ze składników najwyższej jakości.

Co zrobić by rozpocząć z nami współpracę?
Jeśli jesteś  zainteresowana/y kateringiem skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Przygotujemy specjalnie dla Ciebie indywidualną ofertę.

Wszelkie inne zapytania dotyczące współpracy prosimy kierować mailowo na adres: veggie.kontakt@gmail.com lub kontakt@veggieonline.pl .

Kontakt:
veggie.kontakt@gmail.com lub kontakt@veggieonline.pl
tel. 606-913-810, 602-438-18

Reklamy